Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

► Nasze łowisko Odra II 616

komunikat koła zarzad koła nowe video  rejon VI o nas

 

Odra II

 ZBIORNKI ODRA II 616

Odra II

 

 

 

Odra II

 

Zarząd Okręgu PZW w Katowicach powierzyło gospodarowanie tym zbiornikiem kołu PZW nr 110 1-go Maja.

Zbiornik wodny obecnie służy jako atrakcja dla wędkarzy a także do spędzenia rodzinnego wypoczynku. W okresie sezonu letniego część akwenu używane jest także jako kąpielisko.

 

Położenie zbiornika znajduje się w gminie Gorzyce w miejscowości Olza, dno zbiornika jest bardzo nierówne rzadko pokryte roślinnością przeważnie muliste miejscami żwirowe. Średnia głębokość zbiornika to około 4 metry, dojście oraz brzeg jest dosyć wygodny dla wędkarzy. Najczęściej łowioną rybą jest poć, leszcz lin, karaś karp . Nie brakuje tutaj drapieżnika suma .szczupaka, sandacza.

Najbardziej popularną metodą , techniką wędkowania jest tu spławik choć często spotkać można łowiących wędkarzy na grunt i spinning. Co roku odbywają się systematycznie zarybienia różnymi gatunkami ryb takimi jak karp, lin karaś szczupak.


Zbiornik położony jest blisko stacji kolejowej zatem dla nie zmotoryzowanych wędkarzy istnieje możliwość dojazdu pociągiem. W pobliżu łowiska znajduje się ośrodek wypoczynkowy gdzie w sezonie letnim można skorzystać z miejsca noclegowego.


Odra II 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                        

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzisz o naszej stronie
Super
Dobra
Mogła być lepsza
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama