Drużynowe Zawody Wędkarskie z okazji Jubileuszu 30 Lecia Koła PZW 110 1 Maja
Oceń:

Drużynowe Zawody Wędkarskie z okazji Jubileuszu 30 Lecia Koła PZW 110 1 Maja
W niedziele 20 czerwca 2010 roku na zbiorniku Odra II odbyła się impreza wędkarska nawiązująca do obchodów w tym roku Jubileuszu 30 lecia działalności Koła 110 1-go Maja . Zawody wędkarskie zostały przeprowadzone wśród trzyosobowych drużyn kół Rejonu VI Okręgu Katowice . Niedzielnego poranka o godzinie 7.00 stanęły drużyny jedenastu kół : 81 Moszczenica , 78 Jas-Mos , 105 Silesia , 83 Boguszowice , 46 SGL CARBON POLSKA SA w Raciborzu , 102 Żory , 126 Odra , 111 Olza , 49 Radlin , 125 Chwałowice oraz drużyna gospodarza koła110 1 Maja . Zawody przebiegły w bardzo milej atmosferze towarzyskiej , oprócz rywalizacji o Jubileuszowe puchary Koła 110 1-go Maja koledzy wędkarze z pobliskich kół mogli bardziej poznać się oraz nawiązać bliższe kontakty. Gospodarz zawodów oprócz pucharów , pamiątkowych dyplomów , nagród w postaci sprzętu wędkarskiego , przygotował dla wszystkich uczestników ciepły posiłek oraz napoje. Podczas dekoracji uczestniczył przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW Katowice opiekun Rejonu VI Andrzej Szczęsny składając życzenia wręczył na ręce prezesa pamiątkowe puchary z okazji Jubileuszu działalności Koła 110 1 Maja ufundowane przez Zarząd Okręgu w Katowicach oraz koło 74 Niedobczyce .