Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 75
Tradycyjnie jak co roku na zakończenie sezonu w dniu 23/24.08.2008 na zbiorniku Odra II 616 w Olzie zostały rozegrane zawody całodobowe parami. Zawody towarzyskie które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych wędkarzy rozpoczęli o godzinie 15 sędziowie sportowi Tomasz Koralewski i Jan Zorembik . Do pierwszego kontrolnego ważenia zdecydowanie prowadziła zaproszona para Prezesi Kola 78 Jas-Mos Sławomir Filipowicz Marek Ignaszewski uzyskując wynik 5520 gram tusz za nimi z niewielką stratą była para Kindalski Adam Kindalski Karol 45520 gram. A na terzecim miejscu para Draga Tomasz Stachurski Grzegorz 4420 gram Wyniki pozostałych par były wyrównane a rywalizacja trwała do samego końca. Zawody przebiegły w bardzo milej atmosferze a ochronę nad zawodnikami w porze nocnej sprawowała piecze Straż Rybacka naszego koła która także zadbała o zaopatrzenie zawodników w ciepły posiłek i napoje za co serdecznie dziękujemy. Pogoda dopisała choć w nocy padał leki deszczyk a brań było mało zawodnicy bawili się wspaniale . O godzinie 11 zostało przeprowadzone drugie końcowe ważenie. Po obliczeniu wyników okazało się ze prowadzenia nie oddali nasi koledzy prezesi Koła 78 Jas Mos Sławomir Filipowicz Marek Ignaszewski zdobywając Puchary ufundowane przez Zarząd Emerytów i Rencistów Solidarność byłej Kopalni 1 Maja. Podczas dekorowania zwycięzców Prezes Koła Jaroslaw Pawlak serdecznie podziękował wszystkim sponsorom którzy wspierali nasze koło na poszczególnych zawodach wędkarskich wręczając okolicznościowe medale . Atmosfera była wspaniała każda para zawodników otrzymała nagrodę najlepsi zawodnicy otrzymali puchary dyplomy oraz sprzęt wędkarski pozostałe pary nagrody pocieszenia. Za największą złowiona rybę leszcza 40 cm para Bartnik Zbigniew Gojowy Janusz otrzymała sprzęt radiowy ufundowany przez sklep kolegi Krzysztofa Stepczuk Podczas zawodów całodobowych zostało złowione 92 kilogramów 520 gramów ryby które po zważeniu powróciły do łowiska
Liczba zdjęć: 51
W dniu 18 września 2008 roku odbyło się spotkanie strażników Społecznej Straży Rybackiej. Spotkanie miało na celu uhonorowanie najlepszych strażników rejonu VI Okręg Katowice za osiągnięte wyniki w ich pracy społecznej. W sobotę o godzinie 9.00 w Rybaczówce Koła 78 Jas-Mos w Bukowie zebrali się wyróżnieni przez Komendanta Społecznej Straży Rybackiej Okręg Katowice strażnicy kół nr 45 Racibórz Miasto, nr 49 Rybnik , nr 62 Wodzisław , nr 124 Borynia, nr 110 1-eg Maja , nr 125 KWK Chwałowice , nr 126 Odra.
Liczba zdjęć: 37
Tradycyjnie jak co roku na zaskoczenie sezonu w dniu 27.września na zb. Odra II 616 w Olzie zostały rozegrane zawody wędkarskie Aktywu Koła 110 1 Maja oraz działaczy społecznych i sportowych Przy pięknej pogodzie zawody wędkarskie sygnałem gwizdka rozpoczęto o godzinie 10. Wśród uczestników udział wzięli zaproszeni goście którzy nie tylko w tym ale i w poprzednich latach wspierali działalność naszego Koła, między innymi dofinansowując naszą młodzież oraz poszczególne zawody wędkarskie .Zabawa z wędką trwała dwie i pół godziny a po zwarzeniu wszystkie ryby wpuszczono do wody. Po zawodach w bardzo miłej atmosferze odbyło się spotkanie plenerowe przy tradycyjnej rybce. W trakcie spotkania Prezes koła wręczając okolicznościowe dyplomy złożył serdecznie podziękowania działaczom społecznym oraz zaproszonym gościom za wkład i zaangażowanie ,życząc dalszej i owocnej współpracy która w znacznym stopniu przyczynia się w rozwój naszego koła., podziękował gorąco wszystkim sponsorom za przekazanie nagród rzeczowych na dzień dziecka. Na zakończenie Prezes podziękował wszystkim uczestnikom za miłą atmosferę i udział w zabawie nad wodą. zaznaczając, że nie ważne czy się jest pierwszym czy ostatnim, ważne że się spotykamy.
Liczba zdjęć: 31
Liczba zdjęć: 20
Liczba zdjęć: 92
W dniu 4 czerwca 2006 z inicjatywy Zarządu koła PZW nr 110 1 Maja na ośrodku rekreacyjnym w Olzie odbyła się impreza dla dzieci, którą objęła patronatem Pani Wójt Gminy Gorzyce. Impreza rozpoczęła się o godzinie 10 zawodami wędkarskimi dla dzieci. Zawody przeprowadzono na zbiorniku nr 616 w dwóch kategoriach wiekowych tj: dzieci do lat 10 i dzieci w wieku do 16 lat. Łącznie w zawodach – pod opieką osób dorosłych uczestniczyło czterdziestu czterech młodocianych zawodników wywodzących się z gminy Gorzyce i okolic oraz dzierżawców gruntów rekreacyjnych.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama