Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Sprzątanie zbiornika Odra II 616 w Olzie 24.04.2021

 

 

Prace Sezon 2021


Gospodarz Koła

Andrzej Surma Tel. 605 647 906


 

     

Zapraszamy kolegów wędkarzy oraz naszą młodzież do udziału w pracach koła w dniu 24 kwietnia 2021r. zbiórka o godzinie 8.30 przy rybaczówce na terenie ośrodka wypoczynkowego w Olzie.

 

Planujemy sprzątanie przyległych terenów zalesienia oraz obrzeży akwenu Odra II nr 616 od strony ulic Dworcowej, Kolejowej oraz przygotowanie stanowisk wędkarskich w miejscu rozgrywania zawodów wędkarskich.

 

Jednocześnie przypominamy, że należy zachować szczególne zasady bezpieczeństwa określone w rozporządzeniu Rady Ministrów. Obowiązują wszystkie wytyczne sanitarne – obowiązek zasłaniania ust nosa maseczkami , utrzymania co najmniej 1,5-metrowej odległości.


Prosimy wszystkich  o zaopatrzenie się w tym dniu w  rękawice oraz w ramach swoich możliwości przyniesienie narzędzi : łopaty, kilofa, sekatora.

 

Po pracach zostanie wypłacony zwrot wniesionego ekwiwalentu.

 

W celu ustalenia chętnych uczestników w pracach oraz sporządzenia listy zwrotu wniesionego ekwiwalentu, prosimy o kontakt z gospodarzem koła tel. 605 647 906 lub zarządem koła tel.  697 698 295

 

 Uwaga ważne 

 

Wykonanie  prac w dniu 24 kwietnia 2021r., uzależnione będzie od aktualnych przepisów zamieszczonych w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów  w sprawie;  Ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów  w  związku z  wystąpieniem  stanu epidemii.

 

O wszelkich zmianach prawnych, w sprawie wprowadzenia obostrzeń, będziemy na bieżąco informować.

                                                    

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.