Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Dzień Dziecka 2021

 

 

 

W sobotni deszczowy poranek 29 maja 2021r. na terenie ośrodka wypoczynkowo- rekreacyjnego firmy Las-Pol w Olzie gminy Gorzyce odbyła  się impreza z okazji Dnia Dziecka. Na zbiorniku Odra II 616 rozegrano zawody wędkarskie w dwóch kategoriach wiekowych. Sędziowali kol. Tomasz Koralewski, Jan Zorębik.

 

Pomimo niesprzyjających warunków chłodu i padającego deszczu spragniona wędkarstwa młodzież ochoczo przystąpiła do rywalizacji.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane od firm wspierające nasze koło. Były puchary medale sprzęt wędkarski i sportowy, nie zabrakło słodyczy grilla lodów, no i wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

 

Wręczając puchary medale, życzenia i gratulacje złożył prezes koła Jarosław Pawlak podziękował za udział w zawodach wszystkim dzieciom, za wytrwałość sportową walkę i zapał w uzyskaniu jak najlepszych wyników.

 

Serdeczne podziękowania wszystkim właścicielom Firm za wsparcie naszych inicjatyw. Andrzeja BinkoRyszarda OciepkaKrzysztofa Macieja Góralski, oraz firmy Las-Pol ośrodka wypoczynkowo- rekreacyjnego w Olzie.

 

Wyniki:


  Wyniki Zawody Wędkarskie Dzień Dziecka 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzisz o naszej stronie
Super
Dobra
Mogła być lepsza
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama