Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Zawody całodobowe parami 2021

 

Z soboty na niedzielę w dniach 28/29 sierpnia 2021r. na zbiorniku Odra II 616 w Olzie rozegrano towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej Całodobowe Parami.

 

Przywitaniem kolegów wędkarzy oraz losowaniem stanowisk wędkarskich rozpoczęli o godzinie 8⁰⁰ prezes koła kol. Jarosław Pawlak  oraz sędziowie Bogdan Binek, Tomasz Koralewski, Jan Zorembik życząc dobrego humoru miłej atmosfery i udanych połowów.

 

W zawodach otwartych dla wszystkich członków PZW udział wzięły 18 dwuosobowe drużyny, koledzy wędkarze z kół 110 1-go Maja, 6 Czeladź, 55 Sosnowiec Niwka, 29 Dzierżno Duże, 50 Rydułtowy,  77 Zofiówka, 62 Wodzisław Śl, 78 Jas-Mos.

 

Do pierwszego kontrolnego ważenia o godz. 14⁰⁰ prowadziła drużyna Wiesław Goryl, Witold Roga łowiąc  5825 gr. ryb tuż za nimi była para Norbert Bartnik,  Jarosław Łopusiński 4675 gr.

Rybę sandacza 52 cm złowiła drużyna Rafał Siciński, Jacek Dypciak. 

 

Po drugim kontrolnym ważeniu ryb o godz. 19⁰⁰ okazało się że najlepsze brania miała drużyna Łukasz Bieniek, Jacek Grobelny 5825 gr. tuż za nimi drużyna Wiesław Goryl, Witold Roga 5455 gr.

 

W nocy i o świcie drużyna Wiesław Goryl, Witold Roga nie próżnowali łowiąc najwięcej ryb 9560 gr., co się później okazało wystarczyło do zdobycia pierwszego miejsca. Mówiąc wprost koledzy osiągnęli II miejsce w zeszłorocznych zawodach.

 

Rano o godzinie 8⁰⁰ przeprowadzono ostatnie ważenie oraz podsumowano wyniki co rozstrzygnęło o wyłonieniu zwycięzców.

 

Zawody z łącznym wynikiem 20840 pkt. wygrali koledzy Wiesław Goryl, Witold Roga z koła  29 Dzierżno Duże, 78 Jas-Mos.

 

II Miejsce z wynikiem 18460 pkt. zdobyła drużyna kol. Łukasz Bieniek, Jacek Grobelny  z koła 62 Wodzisław Śl.

 

III Miejsce z wynikiem 13280 pkt. Norbert Bartnik,  Jarosław Łopusiński z koła110 1-go Maja

 

Wręczając puchary gratulacje zwycięzcom złożył prezes koła Jarosław Pawlak, wszystkim uczestnikom za sportową walkę i zapał w uzyskaniu jak najlepszych wyników, zaznaczył że zawody przebiegły w bardzo milej atmosferze jednocześnie zaprosił na kolejne zawody otwarte organizowane przez nasz koło.

 

Tegoroczne zawody można zaliczyć do udanych, łącznie zostało złowiono 134,370 kg  ryb, które po każdorazowym zważeniu powróciły do łowiska. Dominującą rybą był leszcz , płoć, łowiono karasie, liny, sandacz, nawet zerwały się karpie.


Wyniki Otwarte Zawody Wędkarskie Całodobowe Parami 2021

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.