Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Prezesie moje łowisko znowu jest czyste

  

 

...... powiedział po zakończeniu prac porządkowych przemoczony deszczem wzorowy młody wędkarz naszego koła kol. Krystian Numrych , zadając pytanie tylko na jak długo. Wiesz powiem ci Krystianie może jeszcze nie dorośliśmy.... 

 

Zbiornik 29 hektarowy akwen wodny Odra II 616 położony w Olzie o bardzo długiej lini brzegowej w tym roku przysporzył dużo pracy , dlatego że co roku w porze letniej chętnych do wędkowania oraz miłośników biwakowania w słoneczne dni na naszym zbiorniku przybywa , lecz co najważniejsze zapominających zostawić po sobie porządek.

 

Pomimo zimna i deszczowej aury w odpowiedzi na apel zarządu koła w sobotę 10 kwietnia wczesnym rankiem  dwudziesto osmio osobowa grupa chętnych wędkarzy naszego koła wraz z młodzieżą na czele  przystąpiła do posprzątania w obrębie naszego akwenu pozostawionych niespodzianek nie tylko po wędkarzach , dodatkowo przeprowadzono prace w przygotowaniu stanowisk wędkarskich w miejscu rozgrywania zawodów sportowych w naszym kole.

 

Podczas prac porządkowych naszego zbiornika zebrano 68 worków śmieci około 8 metrów sześciennych .


Postarano się wyznaczyć miejsce i zabudowano tablicę z znakiem dla niepełnosprawnych kolegów wędkarzy, dla których już nie będzie problemu z dojazdem czy dojściem do wody .    

 


Po zakończeniu prac przygotowano ciepły posiłek w postaci tradycyjnej pieczonej kielbaski.

 


 

 

prace porządkowe

 

 

 

Zarząd koła składa serdeczne podziękowania dla wszystkich biorących kolegów

 w corocznych pracach porządkowych naszych łowisk 


dziękujemy młodzieży za odzew

 

   

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.